Telefon   +48 71 796 42 59

Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Monter instalacji, Pomocnik montera oraz Kierownik Robót Sanitarnych

Zapraszamy również studentów do odbycia praktyk studenckich w naszej firmie.

poznaj szczegóły:

Monter / Pomocnik montera instalacji sanitarnych

UWAGA! Praca w delegacji – na obiektach w całej Polsce

Wymagania – Monter:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera instalacji sanitarnych
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski

Mile widziane uprawnienia do lutowania twardego

Wymagania – Pomocnik montera:

  • sprawność fizyczna/umiejętność obsługi narzędzi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w doświadczonym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Kierownik Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert i wycen robót sanitarnych
  • organizacja zaplecza budowy
  • organizacja prac budowlanych
  • nadzór nad procesem wykonania instalacji sanitarnych wraz z pracami towarzyszącymi
  • nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
  • przekazywanie uzgodnień technicznych wykonawcom i podwykonawcom
  • zapewnienie ciągłości dostaw materiałów
  • kontrola harmonogramu i jakości wykonywanych prac
  • udział w uzgodnieniach projektowych i odbiorach
  • kontrola zgodności zakresu kontraktu z wymaganiami Klienta oraz dokumentacją projektową
  • zgłaszanie robót zanikowych i ulegających zakryciu
  • kontrola budżetu inwestycji
  • wykonywanie dokumentacji podwykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnej bez ograniczeń;
  • przynależność do OIIB
  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu funkcji Kierownik Robót Sanitarnych – wodno-kanalizacyjnych
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników
  • terminowość, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
  • niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BERMED Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.”

logotyp gowork.pl

certyfikat

certyfikat 2

logotyp Forbes

perły medycyny 2007